Univerza Moonlight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Univerza Moonlight

Univerza
 
KazaloLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Listen! Bosses are here.
Soba 101 (Addison&Lily) Bosses-copy
Trenutni mesec
Oktober Soba 101 (Addison&Lily) Jesen Deževno, 8°C
Top posters
Samantha
Soba 101 (Addison&Lily) Vote_lcapSoba 101 (Addison&Lily) Voting_barSoba 101 (Addison&Lily) Vote_rcap 
Katherine
Soba 101 (Addison&Lily) Vote_lcapSoba 101 (Addison&Lily) Voting_barSoba 101 (Addison&Lily) Vote_rcap 
Addison
Soba 101 (Addison&Lily) Vote_lcapSoba 101 (Addison&Lily) Voting_barSoba 101 (Addison&Lily) Vote_rcap 
Clyde Abbot
Soba 101 (Addison&Lily) Vote_lcapSoba 101 (Addison&Lily) Voting_barSoba 101 (Addison&Lily) Vote_rcap 
Lily
Soba 101 (Addison&Lily) Vote_lcapSoba 101 (Addison&Lily) Voting_barSoba 101 (Addison&Lily) Vote_rcap 
Daisy
Soba 101 (Addison&Lily) Vote_lcapSoba 101 (Addison&Lily) Voting_barSoba 101 (Addison&Lily) Vote_rcap 
Alex
Soba 101 (Addison&Lily) Vote_lcapSoba 101 (Addison&Lily) Voting_barSoba 101 (Addison&Lily) Vote_rcap 
Lysander
Soba 101 (Addison&Lily) Vote_lcapSoba 101 (Addison&Lily) Voting_barSoba 101 (Addison&Lily) Vote_rcap 
Jake
Soba 101 (Addison&Lily) Vote_lcapSoba 101 (Addison&Lily) Voting_barSoba 101 (Addison&Lily) Vote_rcap 
Latest topics
» Učilnica biologije
Soba 101 (Addison&Lily) EmptyPet Sep 02, 2011 2:40 am by Lily

» Pisarna ravnateljice
Soba 101 (Addison&Lily) EmptyPet Sep 02, 2011 2:08 am by Samantha

» Trenutno poslušano
Soba 101 (Addison&Lily) EmptyPet Sep 02, 2011 1:58 am by Katherine

» Jake Race Caine
Soba 101 (Addison&Lily) EmptyČet Sep 01, 2011 10:52 pm by Samantha

» Glasbena učilnica
Soba 101 (Addison&Lily) EmptyČet Sep 01, 2011 8:03 am by Katherine

» Jasa
Soba 101 (Addison&Lily) EmptyČet Sep 01, 2011 7:21 am by Clyde Abbot

» Avtomati
Soba 101 (Addison&Lily) EmptyČet Sep 01, 2011 7:07 am by Addison

» Ženska toaleta
Soba 101 (Addison&Lily) EmptyČet Sep 01, 2011 7:04 am by Addison

» Soba 101 (Addison&Lily)
Soba 101 (Addison&Lily) EmptyČet Sep 01, 2011 2:45 am by Lily


 

 Soba 101 (Addison&Lily)

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Samantha
Ravnateljica, profesorica biologije
Samantha


Število prispevkov : 136
Join date : 01/07/2011
Age : 31

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptyTor Avg 02, 2011 2:50 am

Soba, dovolj velika za dve veliki omari in postelji, ter pisalni mizi, zadostuje za dve študentki. Trenutno je soba v sveže prebarvanem stanju (bela). A to nedolžno stanje, se v manj kot enem tednu, spremeni v pisano. Ali pa tudi ne..
Ima dve veliki okni, s bež zavesami. Je dovolj svetla in vsaka (omara, postelja..) je na svoji polovici sobe. Za začetek..
Nazaj na vrh Go down
https://moonlight.slovenianforum.com
Addison
2. letnik, glasba - klaviature
Addison


Število prispevkov : 23
Join date : 19/08/2011
Age : 31

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptyPet Avg 19, 2011 10:51 am

Končno novo leto! Bog kako je pogrešala to šolo. Tisti mesec ali dva, ki so bile počitnice so bile grozne. Celo starši so si uspeli vzeti tri tedne dopusta, katerega so naravno preživeli doma za računalnikom in delali za službo. To so počitnice?!
Novo leto, nova soba ji je bila dodeljena in nova cimra. Upala je le, da bo v redu in ne takšna kot prejšnja, ki je še videti ni mogla. Darkerka je bila. Takrat, no še sedaj se sprašuje kako ji stari dovolijo biti darker. Ni ji šlo v glavo. Sicer pa, nimajo vsi takih staršev kakor ona.

Z veliko kovčki je uspela priti do nove sobe. Logično, da je bila prav takšna kakor lani na začetku. Joj, že vidi kako jo bo letos okrasila. Vse punčkasto, kakor je ona. No vsaj njen del bo tak. Zavzdihnila je, ko je zaloputnila vrata za seboj. "Isto." Je rekla. Sezula se je in iz največjega kovčka privlekla njene mehke bele copate. Res so bili božansko mehki. V njih bi lahko dobesedno zaspala. Potem je vse kovčke zvlekla na svojo levo polovico. Letos se je odločila, da bo na levi strani sobe. Vse skupaj je začela prekladati v omare. Na kar je nekaj zaškripalo pri vhodu sobe..

(Lily Wink)
Nazaj na vrh Go down
Lily
2. letnik, biologija
Lily


Število prispevkov : 15
Join date : 19/08/2011

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptyPet Avg 19, 2011 11:01 am

Lily se je veselila novega šolskega leta. Čeprav ji doma ni bilo nič hudega je bila vseeno rajši v šoli oziroma v internatu. Doma je vse potrebna oblačila zložila v dva kovčka, drobnarije in pa šolske potrebščine pa v dve srednje veliki škatli. Starši so jo odpeljali do univerze, se od nje na hitro poslovili in se obrnili proti domu.
Končno.. si je mislila Lily in se zavila v jopico saj je popihal hladen jesenski veter. Odšla je proti recepciji doma in povprašala v kateri sobi je letos. Povedali so ji da je v prvem nadstropju. Hvala bogu da sem tako nizko. Ne vem kako bi sicer spravila vse stvari gor.. si je mislila in povlekla oba kovčka za sabo. Na recepciji se je dogovorila da bo po škatli prišla kasneje. Prišla je do dodeljene sobe in vtaknila ključ v vrata. Obrnila ga je in ugotovila da so vrata že odklenjena. Očitno je bila njena nova cimra že v sobi. Upam da bo normalna in se ne bo obnašala tako bedasto kot lanska je še pomislila nato pa odprla vrata in stopila v sobo. Videla je da je njena sostanovalka že zasedla levi del sobe zato se je odpravila proti prosti postelji in do za sabo potegnila težka kovčka. Pustila jih je pri omari nato pa se odpravila do neznanega dekleta. "Živjo. Moje ime je Liliane Lily Leto" se je vljudno predstavila.
Nazaj na vrh Go down
Addison
2. letnik, glasba - klaviature
Addison


Število prispevkov : 23
Join date : 19/08/2011
Age : 31

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptyPet Avg 19, 2011 11:23 am

Na prvi pogled je bila podobna njej. Ljubka, blond. Kaj bi človek še hotel boljšega? Odložila je stvari, katere je imela v roki in se skobacala iz njene kopice kovčkov. Imela jih je vsaj štiri in še dve veliki torbi. Skoraj je prinesla sem svojo domačo sobo. In celotno garderobno omaro. Stopila je do nje, se ji ljubko nasmehnila. "Addison. Me veseli." Podala ji je roko jo stisnila. Potem se je vrnila nazaj med svoje kovčke. "Oprosti ampak sem kar zavzela levo stran sobe. Upam, da te ne moti." Je načela pogovor in zlagala obleke naprej v omaro. Izpraznila je en kovček in polovico drugega. Nikoli je ni motila prevelika prtljaga. Vedno je hotela vse odnesti s seboj in prav muka ji je bila, ko kje včasih zahtevajo omejitve. "Si slišala za predstavitveni ples?" Ustavila se je in pogledala proti njej. "Jaz bom definitivno tam. Pa ti?"
Iz tretjega kovčka je izbrskala njeno novo oblekico. Bila je belo-rozasta. No nežno rozasta (tisto kar je bilo rozasto). Segala je malo nad koleni in od pasu navzdol je bila našopirjena z volančki. Bila je brez naramnic in njej je bila prav ljubka. V pasu pa je rozast pas z mašnico. Nežno jo je razprla in ji jo pokazala. "Ti je všeč?" Bila je ponosna na njeno izbiro. Popolna.

(([You must be registered and logged in to see this link.]))
Nazaj na vrh Go down
Lily
2. letnik, biologija
Lily


Število prispevkov : 15
Join date : 19/08/2011

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptyPet Avg 19, 2011 11:33 am

Počakala je da se je dekle skobacalo iz svojih stvari in stopilo do nje. Podala ji je roko in tudi Lily jo je stisnila. "Tudi mene" je dodala ko je Addison rekla da jo veseli. "Ni problema. Tako ali tako mi je bolj všeč desna stran" je dejala Lily in se nasmehnila. Lily je posnemala Addison in tudi sama začela prazniti kovčka ki ju je prinesla seboj. Ostala dva kovčka z oblekami in enega s čevlji pa ji bodo starši poslali saj v avtu ni bilo dovolj prostora za vse. "Predstavitveni ples?" se je začudila Lily. "Ne nisem še slišala" je dejala in zmedeno pomislila kako je lahko zgrešila ta podatek. "Tudi jaz" je rekla in se nasmehnila. Bila je vesela da je njena sostanovalka rada hodila na zabave. Lily je zlagala obleke v omare, kakšno jopico in jakno pa je obesila na obešalnik v garderobno omaro. Addison ji je medtem pokazala kakšno oblekico namerava imeti oblečeno na spoznavnem plesu. Obleka vsekakor ni bila po Lilyijinem okusu. Že to da je bila delno roza barve ji ni bilo všeč saj ni pretirano oboževala rozaste barve. "Mislim da boš v njej izgledala super" je dejala Lily in se nasmehnila. S takim odgovorom se je ognila vprašanju če ji je obleka všeč. "Jaz ti bom mojo pokazala takoj ko prispejo še ostali kovčki" je dejala med pospravljanjem kovčkov v kot sobe.
Nazaj na vrh Go down
Addison
2. letnik, glasba - klaviature
Addison


Število prispevkov : 23
Join date : 19/08/2011
Age : 31

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptyPet Avg 19, 2011 11:49 am

Nasmehnila se ji je. Za enkrat je imela dober občutek, sicer pa nikoli ne veš kaj se naredi s človekom. Bila je zadovoljna, da misli, da bo izgledala v redu v oblekci. "Super." Je kriknila in jo nežno položila na posteljo. Spravila se je pospravljati obleke nazaj v omaro. "Res ne veš ničesar o plesu. Vsako leto je. In večina jih je tam, se zabava. Celo alkohol je tam!" Je začela pripovedovati. Spomnila se je lanskega plesa. Bil je, no poseben. Po sovje z dolgočasen, po drugi strani pa je spoznala veliko novih ljudi. "Definitivno spoznaš veliko ljudi."
Nato se je šele spomnila, da sploh ne ve kateri letnik je Lily. "Saj res. Katera smer in letnik pa si?" Zdelo se ji je nekako čudno, da ni vedela za ples. Najbrž ga je lani zamudila, če ni nova. Je pomislila in se ji nasmehnila. "Še več kovčkov. No vsaj nisem edina." Je rekla in se zasmejala. Na hitro je vse skupaj pospravila. Ta hitro, je trajal dve uri. Vendar za njo je to res bilo hitro. "Če želiš, lahko greve skupaj na ples. Če ne.. No v veliki telovadnici je." Je še dodala. Sesedla se je na mehko posteljo. No ta je veliko bolj mehka kakor tista od lani. Gledala je v strop in prijela za svojega plišastega kužka, katerega je prinesla s seboj. Prislonila si ga je na prsi in ga tako objemala.
Nazaj na vrh Go down
Lily
2. letnik, biologija
Lily


Število prispevkov : 15
Join date : 19/08/2011

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptyPet Avg 19, 2011 12:06 pm

Lily se ji je nasmehnila nazaj in pogledala v ogledalo ki je bilo v notranjosti omare. Opazovala je svoje oči ki so bile trenutno sivo modre. "Nič še nisem slišala da bi bil kakšen ples" je rekla Lily. Spomnila se je da je bil lani podoben ples vendar se ga zaradi bolezni ni mogla udeležiti. "Alkohol? Na šolskem plesu?" se je začudila nato pa dodala "super mi vsaj ne bo treba tihotapiti alkohola na zabavo in paziti da me kdo ne ujame."
Addison jo je povprašala po starosti in katera smer je. "Naravoslovna smer. Biologija. V drugem letniku sem. Pa ti?" jo je povprašala. "No ja nekako moram pretovoriti svoja oblačila sem" se je pohecala Lily in se nasmehnila. Z Addison sta se zaenkrat kar dobro razumeli. Lily se je medtem ko je Addison pospravljala prtljago v omare zleknila na posteljo ki je bila presenetljivo udobna. "Seveda. To bo bolj zabavno kot pa če grem sama" je veselo rekla ko je Addison predlagala da gresta skupaj na ples. Opazovala je kako se je Addison usedla na posteljo in k sebi stisnila plišastega kužka. Tudi sama je s seboj prinesla plišasto igračko ki jo spremlja že od otroštva.
Nazaj na vrh Go down
Addison
2. letnik, glasba - klaviature
Addison


Število prispevkov : 23
Join date : 19/08/2011
Age : 31

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptyPet Avg 19, 2011 12:29 pm

"Ja. Alkohol. Tudi sama nisem mogla verjeti temu lani. Je pa res, da je bolj skop alkohol." Navdušenje v njej je raslo. Otožno je povedala, da je alkohol na zabavi skop. Pa vendar, res jim ni bilo treba tihotapiti steklenice, zato da bi bilo vsaj malo zabavno. "Ne vem. Bomo še videli kako bo letos." Je rekla in odložila kužka ob vzglavnik.
"O. Biologinja. Kako lepo. Jaz sem tudi drugi letnik, glasbena smer, klaviature." Je povedala tudi ona in se usedla na rob postelje, proti njej. "Vem. Te popolnoma razumem. Pri meni so skoraj poklicali selitveni kombi. Tako pa so me pripeljali z limuzino, da smo lahko spravili vse kovčke v njo. Zabito, če mene vprašaš, a starši imajo raje slog kakor pa kombi." je potožila in si zaželela osebni kombi. Seveda jo je pripeljal šofer, ne pa starši. Oni so slučajno ponesreči na službeni poti kakor ponavadi. Zavzdihnila je.
"Zagotovo se bove imeli odlično. Vsaj prvo uro." Je še rekla, se ji nasmehnila. "Imaš kakšno poseben čas odhoda ali..?" Se je še pozanimala, zato da bo vedela kdaj se začeti pripravljati na ples.
Nazaj na vrh Go down
Lily
2. letnik, biologija
Lily


Število prispevkov : 15
Join date : 19/08/2011

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptyPet Avg 19, 2011 11:19 pm

"Ni važno, glavno da je alkohol" je rekla Lily in se zasmejala. Zanjo ni bilo zabave brez alkohola. Čeprav ga je pila v mejah normale in samo toliko da se je še zavedala kaj počne in kje je. Vendar je njena meja z leti rasla in se višala. "No upam da bo vsaj užiten alkohol ne pa kakšno poceni sranje" je dodala Lily na Addisonino pripombo da bodo videli kako bo z alkoholom letos.
"No ja pač od nekdaj me je zanimala narava in živali" je pojasnila zakaj si je izbrala ravno biologijo in ne česa drugega. "Super potem sva enako stari" je dejala Lily in se nasmehnila. "Oo super, glasbenica si" je navdušeno rekla in se spet nasmehnila. "To o selitvenem kombiju pa sploh nebi bila slaba ideja. Škoda da se nisem tega domislila sama" je rekla in se zasmejala. Misel da bi njene stvari pripeljal selitveni kombi se ji je zdela naravnost smešna. Njuna starša bi pobralo od sramu če bi se morala tu prikazati s selitvenim kombijem. Rajši sta sedla v njihov avto ki ni imel ravno veliko prostora kamor bi lahko zbasali vse njene kovčke in škatle. Ostalo kar niso mogli zbasati v njihov avto ji bo najbrž še isti dan pripeljal drug avto z voznikom.
"Oh v to sploh ne dvomim da se bova imeli odlično" je rekla in se nasmehnila. Addison se ji je zdela taka oseba ki se zna dobro zabavati. "Hm ne.. So predstavitve na začetku?" je vprašala nato pa nadaljevala "lani sem bila takrat ko je bil ples bolna in seveda nisem mogla iti.." V tistem trenutku je nekdo potrkal na vrata in Lily je stopila pogledat kdo bi lahko bil. Bil je receptor pri katerem je prej pustila škatle. Prinesel jih je gor, sabo pa je imel tudi nekega pomočnika ki je prinesel še preostale Lilyjine kovčke. Lily se jima je zahvalila in zaprla vrata za njima. "Končno imam tudi jaz vse kar potrebujem tukaj" je veselo dejala in se obrnila k Addison. "Sedaj ti bom lahko pokazala kakšno obleko sem nameravala imeti za ples" je navdušeno dejala in začela odpirati kovčke da bi jo našla. Ko ji je to končno uspelo je Addison pokazala kratko, do kolena segajočo črno oblekico s čipkasto obrobo in tankimi črnimi naramnicami. "Kaj praviš? Bo tale uredu za na prvi ples?" jo je povprašala za mnenje. Sicer pa je imela v kovčku še deset drugih oblek ki bi bile primerne za ples.


[oblekca neki [You must be registered and logged in to see this link.] sam da ma še naramnce.. Smile ]
Nazaj na vrh Go down
Addison
2. letnik, glasba - klaviature
Addison


Število prispevkov : 23
Join date : 19/08/2011
Age : 31

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptySob Avg 20, 2011 5:56 am

"Res je. Tudi meni je všeč alkohol. Sicer pa ne vem. Lani je bil punč. No vaj trije okusi punča so bili, nekaj na izi narejenih koktejlov in pa logično šampanjec. Kako bo letos, nimam pojma. Sto procentno bo šampanjec, ker je baje skorja vedno." Je povedala in se nasmehnila. Lepo, da imam oboževalko alkohola v sobi. je pomislila in že kar načrtovala pijančevanje. "Meni so všeč samo kužki in še to tisti majhni." Pomislila je na svojo čivavo, ki ji je umrla pred nekaj leti. Seveda je takrat žalovala za njo, nove pa si ni omislila. Tako ali tako je bila potem na univerzi in ni imela časa.
"Samo odlično? Po mojem se bove imeli super odlično!" Je vzkliknila in poskočila po postelji. WOW. Super mehka postelja. Si je mislila. "AH. Moji starši so preveč občutljivi glede kombija in izgleda." je potožila in ugotovila, da nima sama tega problema. "In potem jih vidiš kako moje velike kovčke tlačijo v limuzino. Prekleto neumni so." Je zaklela čez njih. Res jo je jezilo, da ji niso mogli omogočiti kombija. Nekdo je potrkal na vrata. Ni se zganila, ker se je že Lily. Njeno kovčki so končno prišli. Veselila se je, ker bo končno lahko videla njeno obleko. Bila je popolnoma osupla, ko ji jo je pokazala.

Pogledala je na uro. "Mislim, da bo čas, da je pripravim." Pograbila je za svojo torbico v kateri je imela vso kozmetiko in obleko. Vse skupaj je odnesla v kopalnico. "Se vidive." Ji je še rekla na izhodi in odpeketala po hodniku navzdol.
Nazaj na vrh Go down
Lily
2. letnik, biologija
Lily


Število prispevkov : 15
Join date : 19/08/2011

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptySob Avg 20, 2011 7:22 am

"Super. Mogoče bi se ga lahko kdaj skupaj napile" je rekla Lily in se nasmehnila svoji bodoči pivski prijateljici. "Punč? Se je vsaj čutil alkohol?" je povprašala. "Šampanjec? Obožujem ga" je bila vesela Lily ko ji je Addison povedala da je na plesu tudi šampanjec. "No ja jaz pa imam rada večino živali" se je zasmejala.
"No ja odlično je res premila beseda za dve dekleti kot sva midve" je rekla Lily in se ji zarotniško nasmehnila. Lily se je zasmejala ko je Addison začela skakati po postelji. To definitivno mora enkrat poizkusiti. "Oh ne govori, vem kako ti je. Zakaj misliš da so nekateri moji kovčki prišli kasneje? Ker bi moje starše pobralo od sramu da bi morali najeti selitveni kombi za vso mojo prtljago ki jo imam" je jezno rekla. Bila je jezna na starše ki jih je zanimal samo njihov ugled. "No ja čudi me da se moja starša nista spomnila da bi najela limuzino" je prhnila Lily. Zdelo se ji je trapasto da ni mogla vseh kovčkov peljati na enkrat. Čeprav jih je dobila zelo hitro a vseeno.
Ko je Lily Addison pokazala svojo obleko je bila ta osupla. "Bo uredu?" jo je vprašala in se nasmehnila. Za to obleko so njeni starši odšteli kar nekaj denarja a Lily se ni sekirala zaradi tega temveč je 'hvaležno' sprejela ponujen denar.
"Oh seveda tudi jaz bi se morala pripraviti na ples" je potrdila Lily ko je Addison dejala da se mora začeti pripravljati za ples. Lily je ostala sama v sobi saj je Addison z vso svojo kozmetiko odhitela v kopalnico. Lily se je stuširala že preden je šla od doma in ker se ni dolgo vozila se ji ni zdelo potrebno da se gre zopet prhat. Slekla si je jopico in odšla do garderobne omare. Ven je vzela svoje najljubše čipkasto perilo na katerega je bila totalno nora. Sicer pa je bila nora na čipke na sploh. Preoblekla si je perilo in čez potegnila obleko ki jo je nameravala imeti za na ples. Obula je zaprte sandale z visoko petko. Seveda so imeli čipkasto obrobo. V omaro je bilo vgrajeno tudi veliko ogledalo tako da se je lahko pogledala če ji obleka pravilno stoji. Odšla je do pisalne mize in vzela stol ki ga je odnesla proti ogledalu. Iz predala je potegnila senčilo, maskaro, črno barvico in pa rdečo šminko. Vse to je previdno nanesla na obraz. Bila je zadovoljna z rezultatom ki ga je dosegla. Vzela je še priročno majhno torbico in vanjo pospravila robčke, črno barvico in pa šminko. Obleka si je še lepo jopico in se odpravila k vratom. Zaklenila je za seboj in se odpravila proti veliki telovadnici kjer je bila prireditev.
Nazaj na vrh Go down
Addison
2. letnik, glasba - klaviature
Addison


Število prispevkov : 23
Join date : 19/08/2011
Age : 31

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptySob Avg 20, 2011 8:21 am

V svojih mehkih copatih je prišla nazaj do sobe. Ravno prav, saj je Lily ravno odhajala, sama je pa ključ pozabila na postelji. Kako tipično za njo. "Se vidive." Je rekla in stekla v sobo. Ni čakala hitro, le iskala je čevlje dolgo. Bele navadne salonarje z visoko peto. Spomnila se je kako se je na začetku lomila v njih. Bili so njeni najljubši, čeprav je imela ogromno čevljev. Končno jih je našla v predsobi. Sploh se ni spomnila, da jih je postavila tja. Nataknila si jih je. Pobrskala je še za belo torbico, tisto za v roke. Notri je nametala ličila, majhen glavnik, denarnico in kondome. Pograbila je še za ključ, ki je bil pod rjuhami. Tudi za tega ni vedela kako se je znašel tam. Odšla je in zaklenila za seboj. Hodila je hitro, da ne bo preveč zamudila, ključ pa pospravila v torbico. "Bog, koliko zmede je že sedaj.." In pomislila na svojo polovico sobe.
Nazaj na vrh Go down
Lily
2. letnik, biologija
Lily


Število prispevkov : 15
Join date : 19/08/2011

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptySre Avg 31, 2011 5:09 am

Lily se je prebudila v za čuda sončno jutro. Od kar je bila spet tukaj je bil sam dež in to je bilo prvo sončno jutro odkar je prišla nazaj v šolo. Pretegnila se je in odgrnila kovter in odejo s katerim je bila pokrita. Kaj hitro se je pokrila nazaj saj je bilo v sobi kar mraz ker radiator ni bil prižgan. Po nekaj minutah poležavanja se je končno naveličala ležati zavita v odeje kot bi zunaj treskalo od mraza in je vstala ter se slekla iz pižame. Oblečena je seveda bila v čipkaste spodnjice ki jim je dodala še čipkast modrček ki ga je slekla pred spanjem. Nase je navlekla oprijete črne kavbojke in oprijet pulover saj je bilo kljub soncu mrzlo. Njena cimpra Addison je še vedno spala zato se je trudila biti čimbolj tiha. Iz omare je vzela kozmetične pripomočke in odšla v kopalnico. V kopalnici si je najprej umila obraz, si ga nežno obrisala z mehko brisačo in se namazala z vlažilno kremo. Iz kozmetične torbice je vzela nekaj senčil in jih nanesla na oči. Da bi njene oči izgledale še zapeljivejše si jih je obrobila s črno barvico. Na trepalnice je nanesla še malo maskare nato pa se je posvetila ustnicam ki jih je namazala samo z labelo. Pospravila je stvari in se odpravila nazaj v sobo
Potiho je odprla vrata sobe in pospravila kozmetično torbico v omaro kjer jo je hranila. Iz omare je potegnila šolsko torbo saj je bil prvi dan pouka v tem šolskem letu. Vanjo je vrgla puščico s raznoraznimi kemičnimi in navadnimi svinčniki in akto. Vse skupaj je položila na stol pri njeni pisalni mizi. Prižgala je svoj prenosni računalnik in pogledala kaj je novega na spletu. Pokukala je če se je njena cimra že zbudila in res je zagledala neko čudno zvijanje na njeni postelji. "Jutro Addison" je dejala dovolj potihoma, če se je Addison mogoče le obrnila v spanju, da je nebi zbudila.
Nazaj na vrh Go down
Addison
2. letnik, glasba - klaviature
Addison


Število prispevkov : 23
Join date : 19/08/2011
Age : 31

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptySre Avg 31, 2011 10:36 pm

Dolga noč ali jutro? Dejansko ni imela pojma koliko časa je spala, vedela je, da se je zadnje tri ure kobacala po postelji, premetavala in bog ve kaj še vse. Kaj ji ni dalo miru? Ni imela pojma. Slišala je Lily kako je vstala in odšla v kopalnico, ter se po tiho priplazila nazaj. Res ji nebi bilo treba, ker tako ali tako ni spala. In to ji je šlo na živce, oh pa še kako. Pa še pouk ima danes. Gah!
Napol tečno je odvrnila: "Jutro." Se skobacala s postelje v njeni roza pižami (kratke hlače in majica z naramnicami). Zazeblo jo je, kako pa. Sicer je bila soba precej svetla. Sonce je očitno sijalo (bila je preveč zalimana, da bi karkoli dojela razločno).Prijela se je za glavo in si še bolj skuštrala lase. "Kaj pa delamo?" Je povprašala, ko je sama do omare hodila pet minut (pa tako blizu je). Na veliko je zazehala. Potrebovala je čaj. Pravi čaj. Usedla se je poleg Lily in pokukala na ekran. "Predavanja a?" Je zinila. No bila je že veliko boljše volje. Vsekakor si bo pripravila čaj, ali pa se ustavila na avtomatih.

Pogledala je na uro na njenem prenosniku. "Toliko že?!" Je vzkliknila in skočila na plano. Hitro je s sebe slekla pižamo in spodnje perilo. Brigalo jo je ali jo ženska gleda ali ne. Oblekla si je novo sveže perilo v beli barvi. Nič čipk. Ni se ji dalo brskati za čipkami, sploh pa je bilo nepomembno kaj ima na sebi. Navlekla si je še navadne kavbojke črne barve, belo bluzico in prav tako belo jakno. Hitro je poiskala tisto torbo, ki jo bo imela. Bela je bila, dovolj velika (skoraj kot potovalka), da je v njo lahko nametala zvezek, ličila (sklenila je, da bo v šoli zasedla WC), robčke, kuli in vso tisto potrebno kar je pač rabila. "Oprosti, mudi se mi." Se je opravičila z nasmeškom, pograbila za ključ in stekla ven. "Toliko o čaju.." Je zagodrnjala.
Nazaj na vrh Go down
Lily
2. letnik, biologija
Lily


Število prispevkov : 15
Join date : 19/08/2011

Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) EmptyČet Sep 01, 2011 2:45 am

Addison se je prebudila in jo pozdravila. Zdela se ji je malce tečna zato ni drezala vanjo z vprašanji kot so kako si spala ponoči itd. Prišla je do Lily za pisalno mizo in ji pokukala čez ramo kaj počne. "Oh gledam kdaj imam predavanja" je rekla in zavzdihnila. Prav nič se ji ne bo dalo učiti. Addison se je ozrla proti uri na njenem prenosniku in Lily je skoraj skočila v zrak tako se je prestrašila ko je vzkliknila ob pogledu na uro. Lily je videla kako je stekla do garderobne omare nato pa se je spet posvetila prenosniku. Pobrskala je še malo po šolski spletni strani a ker ni opazila nič pametnega se je odločila da računalnik ugasne in se odpravi na predavanje ki se ji bo začelo čez približno pol ure. Lily se je zasmejala ko je Addison zaklicala opravičilo in oddrvela skozi vrata sobe še preden bi ji uspela karkoli odgovoriti. Vstala je in vzela torbo v kateri je že imela pripravljene stvari za pouk. Na polički nad mizo je imela ključe od sobe zato jih je vzela dol in se odpravila proti vratom. Zaklenila je za seboj in se počasi opravila proti stopnicam.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Soba 101 (Addison&Lily) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Addison&Lily)   Soba 101 (Addison&Lily) Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Soba 101 (Addison&Lily)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Addison Uher Ness
» Soba 103 (...&...)
» Soba 104 (...&...)
» Soba 105 (...&...)
» Soba 106 (...&...)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Univerza Moonlight :: Internat :: Stavba študentk :: Floor I.-
Pojdi na: